Chcete sa učiť anglicky, alebo nemecky,
no máte veľmi málo času?

Máme pre Vás riešenie!

zaraz online web

Vyskúšajte náš nový produkt „Zaraz Online“, kde sa môžete učiť anglicky, alebo nemecky rýchlejšie z pohodlia Váš domova –  priamou konverzačnou metódou.

Efektívna metóda

Naši lektori dokážu upriamiť 100% Vašej pozornosti na cudzí jazyk počas celej vyučovacej hodiny a Vy tak napredujete oveľa rýchlejšie a ešte k tomu šetríte svoje náklady na cestovné a Váš drahocenný čas s tým spojený.

Individuálne

Hodiny, ktoré si zaplatíte si absolvujete vtedy, keď to bude vyhovovať Vám, nemusíte svoj čas prispôsobovať termínom hromadných kurzov.

Zaradenie do kurzov

Pokiaľ zistíte, že Zaraz Online Vám nepostačuje, alebo z nejakého dôvodu nevyhovuje, vieme Vás kedykoľvek zaradiť do našich prebiehajúcich kurzov podľa Vašej úrovne vedomostí, resp. si môžete vybrať individuálny kurz s našimi lektormi na najbližšej pobočke.

Kto sa môže prihlásiť na kurzy Zaraz Online?

Každý kto má notebook s web-kamerou a pripojením na internet, resp. počítač, webkameru , sluchátka, alebo reproduktory a pripojenie na internet 🙂

Cenník:

Individuálny kurz – Zaraz Online:
13,- EUR/hod pri objednávke 5 hodín
12,50 EUR/hod pri objednávke 10 hodín
11,- EUR/hod pri objednávke 16 hodín

*Vyučovacia hodina trvá 50 minút, pokiaľ dohodnutý termín klient zruší deň vopred, hodina mu neprepadne, dohodne sa s lektorom na náhradnom termíne.

Kontakt

V prípade záujmu nás kontaktujte emailom:
zarazonline@zaraz.sk
alebo na tel. číslo 0915/494 713
Máte záujem vyskúšať si hodinu online výučby zdarma?

Zápis na Zaraz Online